Pavlo MovchanШановний Павле Михайловичу!

Від імені Товариства "Знання" України сердечно вітаємо Вас, голову Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка, народного депутата України кількох скликань Верховної Ради України, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка в галузі літератури, зі знаменним ювілеєм - 75-річчям від дня народження!

Товариство "Знання" високо цінує Вас як відомого громадського діяча, діяча української культури, талановитого українського письменника.

За багаторічний великий внесок у поширення наукових знань, утвердження і розвиток української мови, патріотичне і естетичне виховання молоді, плідне співробітництво з Товариством "Знання" України і з нагоди 75-річчя від дня народження Вас нагороджено почесною грамотою Товариства "Знання" України.

Щиро бажаємо Вам, дорогий Павле Михайловичу, доброго здоров'я, такої ж, як є, невичерпної енергії, підтримки колег у благородній просвітницькій діяльності, родинного благополуччя, намріяного людського щастя і нових великих успіхів на благо рідної України!

З глибокою повагою

Президент
Товариства "Знання" України,
академік НАН України В.Г. Кремень

Голова правління Товариства
"Знання" України, доктор
філософських наук, професор В.І. Кушерець

Учений секретар правління
Товариства"Знання" України В.Ф. Василашко

15 липня 2014 р.