МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТОВАРИСТВО „ЗНАННЯ” УКРАЇНИ
УНІВЕРСИТЕТ СУЧАСНИХ ЗНАНЬ
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
Відділення історії, філософії та права
ІНСТИТУТ ФІЛОСОФІЇ ІМ. Г. C. СКОВОРОДИ НАН УКРАЇНИ

ОГОЛОШУЮТЬ

про проведення науково-практичної конференції "Філософська антропологія та цивілізаційні виклики сучасності: XIV Шинкаруківські читання" 26 квітня 2019 р. 

Шановні колеги, науковці, аспіранти, студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції “Філософська антропологія та цивілізаційні виклики сучасності”, яка відбудеться 26 квітня 2019 р. на базі Університету сучасних знань.

Проведення конференції в Університеті сучасних знань дає можливість обговорити різні інтерпретації минулого та їх вплив на сучасність, дозволить представити нові точки зору на відомі події, оприлюднити результати пілотних наукових досліджень, проведених за методикою "усної історії", спрямованих на виявлення проблем суспільства в сучасних українських реаліях.

На конференції очікуються виступи відомих філософів, правників, політологів які представлятимуть специфіку сприйняття подій переходу суспільства від радянських часів до сучасної Української держави.

Учасники: вітчизняні та зарубіжні вчені, науковці, викладачі, дослідники, студенти, аспіранти, здобувачі.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська. 

Напрями роботи конференції.

1. Філософська антропологія, ціннісні орієнтації та світоглядні позиції людини у структурі сучасної цивілізації.

2. Патріотизм, правосвідомість і самореалізація людини в контексті цивілізаційних викликів сучасності.

Вказаний перелік містить основні напрями роботи конференції, який не є остаточним. До розгляду прийматимуться й інші пропозиції, пов’язані з тематикою конференції.

Місце та порядок проведення конференції: 26 квітня 2019 р. Університет сучасних знань, конференц зала Планетарію (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 57/3, станція метро Олімпійська)

Реєстрація учасників: 9.00-10.00

Пленарне засідання: 10.00-13.00