У липні цього року підписана до друку і вже вийшла четверта книга серії «Нехай не гасне світ науки». Її автор прекрасний учений, доктор фізико-математичних наук, невтомний дослідник імен забутих учених різних наукових сфер – українців, які прославили і українську і світову науку, член Наукового товариства Тараса Шевченка, лектор і активіст-просвітник Товариства «Знання» України, Василь Андрійович Шендеровський.

Матеріали про забуті імена він збирав упродовж десятиліть.Опубліковано три книги, які стали бібліографічною рідкістю,бо видавалися надзвичайно мізерними накладами.

У четвертій книзі - нариси про 30 учених, які збагатили науку і діяльність яких мало відома. У «Передньому слові» автор пише про ті труднощі, з якими доводилося йому стикатися під час пошуку, називає поіменно тих, хто йому допомагав і словом і ділом, відредагувати, надрукувати і поширювати, Автор вдячний редакторам, перекладачам (перша книга видана в перекладі англійською мовою), багатьом ученим та політичним діячам, які підтримували його працю й високо оцінили його внесок в історію науки. Особлива вдячність тим, хто матеріально підтримував видання книг.

Василь Андрійович пише: «Буду вдячний долі, якщо моя праця впродовж двадцяти років прислужиться справі духовного відродження України і утвердження гордості кожного українця за українську землю, що дала людству стільки славетних мучеників та вчених.

Нехай не згасне пам’ять про них»! Пам’ятаймо, бо то наша слава»..

Епігфафом до книги стали слова Тараса Шевченка «От де, люде, наша слава, Слава України!»

Щиро вітаємо Василя Андрійовича Шендеровського із виходом четвертої книги серії «Нехай не гасне світ науки».

Зустріч із автором книги відбудеться в Товаристві «Знання» України 19 вересня.

Прес-служба правління Товариства «Знання» України

14.09.2017 р.