Що робити аби хребет, суглоби і весь організм людини був здоровим, йшлося детально на лекції у лекторії Товариства «Знання» України «Здоров’я нації», яку прочитав лікар нетрадиційної медицини, керівник школи здоров’я «Допоможи собі сам» Олексій Доля.

Він автор кількох книг, у яких зібрано багато рецептів для лікування різних хвороб. У книзі «Як жити, щоб не хворіти і дожити до 100 років!» він розкриває причини хвороб, пише про те, якими мають бути основні показники здорового організму, схему довголіття, правильне та здорове харчування, роль води та водних процедур, очищення організму лікувальними травами, дихальну гімнастику тощо..

Вже сотні людей різних областей України скористалися рецептами лектора і стали здоровішими, використовують виготовлені ним ліки.

Лектор відповів на конкретні запитання слухачів, допомагав окремим порадами, розповів про фізичні вправи, що їх застосовують при хворобах хребта та суглобів.

На жаль, слухачі не змогли придбати книги, бо весь тираж вже розійшовся, а коштів на перевидання в автора немає. У зв’язку з цим навіть прозвучали пропозиції про створення фонду на перевидання книг.

Цикл лекцій у лекторії «Здоров’я нації» Товариства «Знання» України триватиме.

18 грудня о 12 годині в конференц-залі Товариства з лекцією «Дві медицини: якій довіритися? Плюси і мінуси медицини офіційної та альтернативної (натуропатії)» виступить лікар, натуропат В.О. Нагорський.

З О. Долею слухачі зустрінуться 21 листопада о 17 годині. Він виступатиме з темою «Цукровий діабет – натуральні способи лікування».

Цикли лекцій про здоров’я продовжаться і в грудні 2017 року.

Прес-служба правління Товариства «Знання» України

16.11.2017 р.