У Товаристві «Знання» України в лекторії «Трибуна вченого» відбулася творча зустріч з ученим, доктором географічних наук, професором, письменником Володимиром Пащенком.

Ведучий - голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України, професор, доктор філософських наук, заслужений діяч науки і техніки України Василь Кушерець.

Володимир Пащенко презентував свою книгу про уточнення наукових понять і термінів, переважно географічної тематики. Це його не перша книга. З-під його пера вийшла низка наукових і художніх творів.

Цікава розповідь про ландшафти України захоплювала слухачів. Він зазначав, що ландшафт, тобто природа, що нас оточує, впливає на людей як фізично, так і енергетично. Резонанс, що відбувається між природою і людиною позитивно впливає на кожного з нас. Ландшафт має історичну пам'ять, він може змінюватися, але генетична пам'ять не зникає.

На жаль, нині питанню збереження ландшафту мало уваги приділяють науковці, він мало вивчається з різних точок зору. Між тим, це те місце, на якому перетинаються різні сутності усіх часів і поколінь.

Прес-служба правління Товариства «Знання» України.

6.06.2018 р.