Творча зустріч студентів Університету сучасних знань, Київського коледжу університету, викладачів та працівників Товариства з головним редактором газети «Слово Просвіти» Всеукраїнського товариства «Просвіта» Любов’ю Василівною Голотою, відомою українською письменницею і поетесою, членом Національної спілки письменникеів України, членом Комітету з Національної премії імені Тараса Шевченка, лауреатом Шевченківської премії, викликала жвавий інтерес.

Вів зустріч голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки Василь Кушерець.

Любов Василівна розповіла про державницьке та патріотичне спрямування змісту газети, девіз якої «Без мови немає нації», про те, що незабаром громадському об’єднанню «Просвіта» виповниться з дня його створення у Львові 150 років, про сформований просвітянський актив, осередки якого функціонують в усіх областях, районах, багатьох містах і селах країни. На жаль, припинили свою діяльність осередки в окупованому Криму та загарбаних територіях Донецької та Луганської областей.

Редактор газети поділилася своїми спостереженнями за життям сучасних молодих людей, на яких покладається велика надія зробити життя України кращим і змістовнішим, розкрила окремі секрети редакторської творчої кухні, прочитала вірші із своєї книги «Жіночий апокриф», відповіла на питання слухачів, подарувала книги за найкращі питання.

Особливо задоволені від зустрічі студенти, які вивчають видавничу справу та редагування.

Хід зустрічі є у відеозапису.

Прес-служба правління Товариства «Знання» України

30.10.2017 р.