Лектор Товариства «Знання» України начальник відділення психологічної реабілітації Національного шпиталю в м. Києві Тетяна Та ран виступила з темою «Психологічна травма у гібридній війні».

Ведучий – голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань, доктор філософських наук, професор, член-кореспондент НАПН України, заслужений діяч науки і техніки України Василь Кушерець

Лектор зазначила, що травм зазнають не лише безпосередні учасники військових подій в районі конфлікту на Донбасі, а й місцеві жителі, навіть часто ті,хто безпосередньо не пов’язаний із подіями, а навіть із розповідей та контактами з рідними – учасниками подій на Донбасі. Психологічні травми розподіляються на декілька категорій, зокрема такі як психологічне каліцтво, монотравми, комбіновані травми та ін. Психологічні травми можуть проявлятися як відразу після події (поранення, контузії, втрати пам’яті тощо) і через якийсь час, який не можна передбачити. 95 відсотків психологічних травм пов’язані безпосередньо з зоною військових дій на Донбасі.

Тетяна Таран зазначила, що нині психологічній допомозі потрібно надавати більш важливого значення, розширювати підготовку фахівців.

Прес-служба правління Товарниства «Знання2 України.

15.02.2018 р.