Президент Товариства «Знання», академік НАН України, президент НАПН України Василь Кремень і голова правління Товариства, доктор філософських наук, президент Університету сучасних знань, професор Василь Кушерець 4 червня 2014 року зустрілися з заступником головного директора Інституту співробітництва народних університетів Німеччини паном Уве Гартеншлеггером з метою обговорення питань співробітництва в галузі наукового просвітництва та освіти дорослих.

В зустрічі брали участь учений секретар правління Товариства «Знання», заслужений журналіст України Василь Василашко, регіональний референт Східних партнерів Інституту співробітництва народних університетів Німеччини Беттіна Бранд, генеральний директор Представництва DVV International в Україні, Білорусі та Молдові Аніта Якобсон.

Сторони обмінялися досвідом практичної роботи з обговорюваного питання. Василь Кремень зазначив, що досить плідною і корисною може бути співпраця з обміну просвітницькою діяльністю в галузі багатьох сучасних наукових досліджень, досягнень науки і техніки. Василь Кушерець навів приклад позитивної роботи Університету третього віку в Дарницькому районі Києва та в інших регіонах, про перспективу створення Центру розвитку просвітництва в Києві та інші плани.

Домовилися про продовження діалогів, проведення спільних заходів, обмін досвідом.

Гості ознайомилися з роботою сферичного кінозалу в Київському планетарії.

IMG 0258Прес-служба Товариства «Знання» України

4 червня 2014 р.