У конференц-залі Товариства „Знання" України 30 травня лекцію „Бог: міф чи науковий факт" прочитав кандидат біологічних наук, співробітник Інституту генези життя та Всесвіту Антон Душейко. Він детально розповів про найновіші погляди на створення Всесвіту, досі повністю не розкриті явища як генне проектування всього живого, місце людини в природі і її уявлення про Творця.

Лектор відповів на численні запитання слухачів.

Цього ж дня в конференц-залі Товариства відбулася творча зустріч керівників та професорів Дипломатичної академії України МЗС України з громадськістю, активістами Товариства, які цікавляться зовнішнім та внутрішнім життям України. Представників академії очолював її ректор Микола Кулінич, Надзвичайний і Повноважний Посол, професор.

Гості детально зупинилися на участі дипломатичних служб у розв'язанні актуальних нині для України питань, пов'язаних із агресією сусідньої держави. Дипломати відповіли на численні запитання присутніх. Слухачів особливо цікавило питання розв'язання кримського питання, приєднання України до європейського співтовариства та багато інших.

Вів заходи голова правління Товариства „Знання" України, президент Університету сучасних знань, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки Василь Кушерець.

Прес-служба Товариства „Знання"

30 травня 2014