Учені встановили, що творча складова особистості почасти закладена в деяких людях від народження. Існують загальні риси, притаманні лише творчим людям, пише meddally.ru. Зокрема, це стосується мозкової інтеграції – процесу розвитку мозку, що характеризується відкритістю до навчання і більш широким поглядом на життя. Також у творчих людей негативні емоції не блокують нові напрями інтересів.

В рамках дослідження особливостей мозку взяли участь шведи, які одержали 70-90 % за тестом креативного мислення. Добровольцям зробили енцефалографію, перевірили швидкість прийняття рішень, обробки інформації і почуття злагодженості. Всі зібрані дані показали як відбувалася мозкова інтеграція. Проходила вона краще всього у людей, які добре справлялися з творчими тестами.

Творчі люди швидко обробляли інформацію, приймали правильніші рішення і відчували, що вони контролюють ситуацію.

Дослідження показало: процес мозкової інтеграції пов'язаний із роботою всього мозку в цілому і психологічним розвитком. Тепер потрібно встановити яким чином можливо максимально просто й ефективно підвищити показники мозкової інтеграції.