Засоби масової інформації дружно повідомляють, що на планеті Марс виявлено ознаки життя.

«Новости для гиков» констатує: «Вчені відзначили, що підвищений рівень метану вказує на наявність локалізованого джерела, який поки не вдалося виявити. Повідомляється також, що в пробах породи каменя Guriosity виявив молекули з вмістом вуглецю і водню, що можуть свідчити про наявність життя на Марсі раніше» . Тим часом, ТСН повідомляє, що «Молекули із вмістом вуглецю, що були виявлені у порошкоподібному зразку при бурінні скелі, можуть і не бути доказом того, що на Марсі є або могли бути мікроорганізми».

Вочевидь, остаточний вердикт стосовно того, чи було колись життя на Марсі і якого рівня справа дослідників, але майже всі ЗМІ сходяться у своїх повідомленнях в одному, що органічні сполуки на Марсі є. Про це свідчать і заголовки повідомлень, як, наприклад : «На Марсі виявлено джерело органіки» (Зеркало недели), «На Марсі виявлено ознаки життя» (Lenta.ru), "Марсоход знайшов активну древню органіку" (Yoki.Ru).

РИА Новости наголошують, що, на думку вчених, на Марсі потрібно шукати джерела викидів метану. «Техноbigmir.net» пише, що «На Червоній планеті можливе життя. Атмосфера Марса швидко змінюється».

«Яндекс.Новини» інформує, що за 16-18 грудня 2014 року у ЗМІ з'явилося 324 інформації стосовно досліджень Марса і що наявність органічних сполук підтверджується