kremvosp

В.І.Кремень: Вибране  · 22 червня 2018 р.

Сьогодні відбувся 8-ий з‘ізд Товариства «Знання» України. 70 років назад було створено це товариство провідними ученими України. В 1990 році, за рік до проголошення незалежності України , товариство заявило про свою незалежність.

Воно послідовно відстоює національні інтереси України, усіляко допомагає зберегти територіальну цілісність нашої держави, національну єдність, сформувати громадянське суспільство, сприяти розвиткові людини. Для цього використовує різноманітні форми роботи - традиційне просвітництво, сучасні інформаційні технології, освіту дорослих, роботу Київського планетарію- одного із кращих в Європі, діяльність заснованого Товариством закладу вищої освіти - Університету сучасних знань тощо.

Я був переобраний Президентом Товариства. Головою правління обрано В. І. Кушерця. Вченим секретарем обрано В. І. Василашко. Запрошуємо усіх бажаючих до співпраці заради України і її громадян.

kremvosp2

16.06.21 у Товаристві «Знання» презентували чудову книгу кандидата філософських наук. професора МКА, викладача філософських дисциплін в Університеті сучасних знань Івана
Володимировича Мартинюка «Месіанське покликання Украіни», про яку цікаво розповів автор і глибокий аналіз проблематики якої зробив голова правління Товариства, президент Університету сучасних знань, відомий філософ Василь Кушерець (видавництво "Знання України", директор Харлан А.А.).

unnamedksherУ Києві, в затишній, теплій атмосфері представники журі Міжнародного проєкту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи» вітали і нагороджували переможців цього особливого творчого змагання.

Усі, хто прийшов на цей святковий захід до культурного центру «Сяйво» уособлювали немов велику родину – «з глибоким корінням, високим гіллям». Це ж наша Україна! І нас об’єднує геніальний Тарас Григорович Шевченко.

Krem10.06.2021 р. засідала президія Товариства "Знання" України, її вів президент Товариства, академік НАНУ і НАПНУ Кремень В.Г. Доповідали: Кремень В.Г., віце-президент Товариства, голова правління, президент Університету сучасних знань (УСЗ) Кушерець В.І., заступник голови правління, віце-президент УСЗ А.С.Мороз. Брали участь: заступники голови правління В.А.Глушко і Д.М.Єсипенко, учений секретар В.Ф.Василашко, члени президії -Алтухов В.М.,Ведєрніков Ю.А., Забава Н.М., Курко Я.С.Лебідь В.І.,Неволов В.В.,Попельнух Т.О., Харлан А.А. та інші.

Розглянули питання: підсумки роботи в 2021 р., завдання на ІІ півіччя 2021 року, заходи до З0-річчя Незалежності, питання щодо вшанування пам"яті очільників Товариства, академіків В.П.Комісаренка і В.І.Шинкарука, відзначили медаллю НАПНУ члена президії В.М. Алтухова та розглянули інші питання. Чергове засідання президії Товариства намічено провести у серпні ц.р. до 30-річчя Незалежності України.

Учений секретар Товариства "Знання" України - В.Ф.Василашко.

foto12345678У конференц-залі Товариства «Знання» України вшанували Тараса Шевченка з нагоди 207-річниці від дня його народження за участю голови НСПУ Михайла Сидоржевського. Письменник висвітлив своє бачення Шевченка як генія людства, великого сина українського народу, розповів, що` він, НСПУ, «Українська літературна газета» роблять для вивчення, вшанування таланту Шевченка, продовження його традицій. Цікаву бесіду з гостем вів ведучий зустрічі, відомий філософ, голова правління Товариства Василь Кушерець.

Пісні на слова Шевченка проспівали співаки з групи «Славія» хору «Чумаки», що діє під егідою Товариства. Поезії про Тараса Шевченка на вірші Ліни Костенко прочитав професор Університету сучасних знань Василь Неволов. Прозвучала пісня «Шевченко мій» на музику Геннадія Володька і на мої слова як поета, що подаємо для прослуховування. У відеозаписі зустріч буде на Сайті Товариства.

Василь Василашко, учений секретар Товариства «Знання» України.

 

12345678899Відзначення 207-ї річниці з Дня народження генія людства Тараса Шевченка президент Товариства "Знання" України і НАПН України академік В.Г.Кремень, голова правління Товариства, член-кореспондент НАПНУ В.І.Кушерець,учений секретар Товариства В.Ф.Василашко і голова Київської міської організації Товариства В.В.Неволов почали з покладання троянд до пам"ятника Кобзарю. У Товаристві свято відзначатиметься з участю голови НСПУ Михайла Смдоржевського, хору "Чумаки".

imageкаденДо 70-річчя Леоніда Каденюка, Героя України, першого космонавта Незалежної України

Його місія — Космос

Україна — космічна держава, яка має власну, українську, космологію. Про це нам всім потрібно знати і пам’ятати. Щоб не вийшло так, як із Аристархом Самоським, котрий відкрив геліоцентричну систему за тисячі років до того, як Микола Коперник її повторив.

У Товаристві "Знання" України" відбувся Круглий стіл до 100-річчя Миколи Даниловича РУДЕНКА- Героя України, голови Української Гельсінської групи, Шевченківського лауреата: "Микола Руденко: видатний український правозахисник, мислитель, письменник - творець Істини". Вів цей захід Василь Кушерець, голова правління Товариства, президент Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України. За столом і в форматі Онлайн виступили: відомий правозахисник Василь Овсієнко, якого режим разом Руденком мордував у Мордовії і Сибіру, народна артистка України Галина Яблонська, учений секретар Товариства, віце-президент Університету сучасних знань Василь Василашко, голова Київської міської організації Товариства. професор Василь Неволов, очільник Одеської обласної організації Товариства, професор Олександр Кирилюк, доцент Уніеверситету сучасних знань Тетяна Лівицька, доктор філософських наук Володимир Ященко, керівник волонтерок з Краматорька Ірина Сидоренко, сіяч наукових знань з Бахмута Володимир Дериведмідь, доцент з Полтави - Володимир Моргун та інші.

 

Василь Василашко.

Завантажити відео

Наукова доповідь на методологічному семінарі НАПН України «Шляхи і механізми підвищення конкурентоспроможності університетів України» 19 листопада 2020 р.

ЗАВАНТАЖИТИ

Пропонуєм проглянути захід, присвячений Дню захисту України і святу Покрови,- зустріч з ветераном АТО, студентом Університету сучасних знань Артемом Давиденком. Захід вів відомий філософ і голова правління Товариства "Знання" України Василь Кушерець

https://www.youtube.com/watch?v=75rPJv8xOLU