06 big 1Кремень В.Г., президент Тоівариства "Знання" України і президент НАПН України, академік НАН УКраїни: "16 січня 1948 року було створено «Товариство для поширення політичних і наукових знань Української РСР», яке з 1963 року по листопад 1990 року називалось «Товариство Знання УРСР». В листопаді 1990 року, ще за рік до Незалежності України, на l Установчому з‘їзді було заявлено про вихід із Всесоюзної організації «Знання» і створення нової організації «Товариство Знання України».

24 вересня 2021 року на платформі Університету Сучасних Знань (УСЗ) Товариства «Знання» України пройшов IV онлайн-фестиваль психології, бізнеса та творчості «АРТ-терапія в портфелі. Кар’єра, успіх – від теорії до практики». Організатор та автор заходу - Тренінговий Центр Наталії Сабліної, викладача УСЗ, арттерапевта, кандидата психологічних наук.

stodВ Товаристві "Знання" України. До 30-річчя Незалежності України. 29.07.21, о 12.00, (ауд.313), в режимі онлайн - круглий стіл на тему: "Державотворення: третє Відродження України".

Спікер - СЕРГІЙЧУК В. І., доктор філософських наук, професор, лектор Товариства ". За участю -членів президії Товариства ДЗВІНЧУКА Д.І., доктора історичних наук, кандидата наук з державного управління, професора (Івано-Франківськ) та Алтухова В. М., старшого викладача Донецького національного технічного університету (Покровськ).

Головує - Кушерець В. І., голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань, член-корес-пондент НАПН України, доктор філософських наук, професор.

Учений секретар Товариства «Знання» України В.Ф.Василашко.

26 липня 2021 року під час відзначення 90-річчя Івана ДЗЮБИ голова правління Товариства Товариства "Знання" України, член-кореспондент НАПН України В.І.Кушерець передав привітання ювіляру від імені президента Товариства, президента НАПН УкраЇни, академіка НАН України Василя Кременя, від активістів Товариства, підкреслив велике значення І.М.Дзюби в розвитку культури України, поширенні наукових знань, про що свідчать його твори, презентація їх у "Знанні".

Голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань В.І.Кушерець, учений секретар Товариства В.Ф.Василашко і голова правління Київської міської організації Товариства В.В.Неволов відвідали у Національному музеї літератури України виставку, присвячену видатному літературознавцю, письменнику, громадському і політичному діячу Івану Дзюбі,. якому 26 липня 2021 року виповнюється 90 років. Тож ювілейна виставка представляє активного учасника Руху опору 1960-1990-х років. І.М.Дзюбу як науковця, творчість і діяльність якого була спрямована на розбудову української України.. З виставкою знаннівців ознайомили директор музею Г.О.Сорока, лекцію про ювіляра на оснві виставки прочитала зав. сектором музею Н.М.Кучер. Про зустрічі з Іваном Дзюбою в Товаристві «Знанні» України, вшанування його і висвітлення його творчості розповів член-кореспондент НАПН України В.І.Кушерець. Пр спільну роботу в Міністерстві культури, коли його очолював Іван Дзюба, з великою шаною до Івана Михайловича розповів В.В.Неволов У заході також узяли участь голова Київської організації НСЖУ М.М.Сорока, заступник директора музею Р.П.Сеннікова.

kremvosp

В.І.Кремень: Вибране  · 22 червня 2018 р.

Сьогодні відбувся 8-ий з‘ізд Товариства «Знання» України. 70 років назад було створено це товариство провідними ученими України. В 1990 році, за рік до проголошення незалежності України , товариство заявило про свою незалежність.

Воно послідовно відстоює національні інтереси України, усіляко допомагає зберегти територіальну цілісність нашої держави, національну єдність, сформувати громадянське суспільство, сприяти розвиткові людини. Для цього використовує різноманітні форми роботи - традиційне просвітництво, сучасні інформаційні технології, освіту дорослих, роботу Київського планетарію- одного із кращих в Європі, діяльність заснованого Товариством закладу вищої освіти - Університету сучасних знань тощо.

Я був переобраний Президентом Товариства. Головою правління обрано В. І. Кушерця. Вченим секретарем обрано В. І. Василашко. Запрошуємо усіх бажаючих до співпраці заради України і її громадян.

kremvosp2

16.06.21 у Товаристві «Знання» презентували чудову книгу кандидата філософських наук. професора МКА, викладача філософських дисциплін в Університеті сучасних знань Івана
Володимировича Мартинюка «Месіанське покликання Украіни», про яку цікаво розповів автор і глибокий аналіз проблематики якої зробив голова правління Товариства, президент Університету сучасних знань, відомий філософ Василь Кушерець (видавництво "Знання України", директор Харлан А.А.).

unnamedksherУ Києві, в затишній, теплій атмосфері представники журі Міжнародного проєкту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи» вітали і нагороджували переможців цього особливого творчого змагання.

Усі, хто прийшов на цей святковий захід до культурного центру «Сяйво» уособлювали немов велику родину – «з глибоким корінням, високим гіллям». Це ж наша Україна! І нас об’єднує геніальний Тарас Григорович Шевченко.

Krem10.06.2021 р. засідала президія Товариства "Знання" України, її вів президент Товариства, академік НАНУ і НАПНУ Кремень В.Г. Доповідали: Кремень В.Г., віце-президент Товариства, голова правління, президент Університету сучасних знань (УСЗ) Кушерець В.І., заступник голови правління, віце-президент УСЗ А.С.Мороз. Брали участь: заступники голови правління В.А.Глушко і Д.М.Єсипенко, учений секретар В.Ф.Василашко, члени президії -Алтухов В.М.,Ведєрніков Ю.А., Забава Н.М., Курко Я.С.Лебідь В.І.,Неволов В.В.,Попельнух Т.О., Харлан А.А. та інші.

Розглянули питання: підсумки роботи в 2021 р., завдання на ІІ півіччя 2021 року, заходи до З0-річчя Незалежності, питання щодо вшанування пам"яті очільників Товариства, академіків В.П.Комісаренка і В.І.Шинкарука, відзначили медаллю НАПНУ члена президії В.М. Алтухова та розглянули інші питання. Чергове засідання президії Товариства намічено провести у серпні ц.р. до 30-річчя Незалежності України.

Учений секретар Товариства "Знання" України - В.Ф.Василашко.

foto12345678У конференц-залі Товариства «Знання» України вшанували Тараса Шевченка з нагоди 207-річниці від дня його народження за участю голови НСПУ Михайла Сидоржевського. Письменник висвітлив своє бачення Шевченка як генія людства, великого сина українського народу, розповів, що` він, НСПУ, «Українська літературна газета» роблять для вивчення, вшанування таланту Шевченка, продовження його традицій. Цікаву бесіду з гостем вів ведучий зустрічі, відомий філософ, голова правління Товариства Василь Кушерець.

Пісні на слова Шевченка проспівали співаки з групи «Славія» хору «Чумаки», що діє під егідою Товариства. Поезії про Тараса Шевченка на вірші Ліни Костенко прочитав професор Університету сучасних знань Василь Неволов. Прозвучала пісня «Шевченко мій» на музику Геннадія Володька і на мої слова як поета, що подаємо для прослуховування. У відеозаписі зустріч буде на Сайті Товариства.

Василь Василашко, учений секретар Товариства «Знання» України.