KaminСучасних дизайнерів часто надихає природа, наповнюючи наш світ біонічними предметами – корисними, красивими та привабливими. Саме до таких творінь відноситься новий біокамін компанії Planka під назвою ZEN, що нагадує шліфований водою камінь. Досконалу форму органічно доповнює зміст – живий і безпечний вогонь, яким можна любуватися де завгодно, навіть в найменшому приміщенні з природною вентиляцією.

Kamin 2Від того, що пристрій не виділяє ні диму, ні запаху, а тому не потребує димовідводу, як мінімум - дві користі. По-перше, його можна переносити з місця на місце і розміщувати практично скрізь (цьому сприяє не дуже велика вага моделі – 20,5 кг). По-друге, все вироблюване ним тепло залишається в кімнаті і підвищує температуру повітря кожну годину на кілька градусів. Повного паливного бачка об'ємом 2,5 л вистачає приблизно на 3-5 годин горіння.

Зручності сприяє інтелектуальна електроніка, що спрощує взаємодію з каміном, і вдосконалена технологія з багатьма датчиками (наприклад, датчик перегріву, датчик контролю переповнення резервуару з паливом, Child Iock), що гарантують безпеку. Гармонійна у всьому модель пропонується у двох варіантах: глянцево-чорна або біла з чорними вкрапленнями, що дозволяє вписувати її практично у будь-який інтер'єр (planikafires.com)