За кілька років Україна може подвоїти обсяги торгівлі агропродукцією з США. З кінця липня більше 5 тисяч найменувань товарів зможуть експортуватися з України в США в безмитному режимі у результаті досягнення домовленостей з поновлення програми Генеральної системи преференцій (ГСП). Аналітики УКАБ визначили перелік товарів, за якими можливе збільшення обсягів поставок та потенційної вигоди для українських виробників.

unnamed 1Організм деяких людей старіє на три роки за 12 місяців, а інших – всього тільки на рік за 16,5 місяця. Відділ науки розповідає про те, які фактори впливають на старіння, як можливо уповільнити його швидкість, а також про те, як дізнатися про свій біологічний вік.

unnamedПротягом останньої сотні років чоловіки вмирають значно раніше жінок, з’ясували вчені. Виявляється, що розрив між очікуваною тривалістю життя чоловіків і жінок існувала не завжди: вона сформувалася тільки у ХХ віці, а основними причинами передчасної втрати чоловіків є куріння та серцево-судинні захворювання.

Мільйони сліпих з усього світу отримують шанс на прозріння. Вперше здійснено успішну пересадку «біонічного ока» - електронного імплантату сітківки.