Біологи з різних країн світу б’ють тривогу. Вони, порівнюючи дані частоти зникнення флори і фауни на Землі в минулому і теперішньому, дійшли висновку, що на Землі стали масово вимирати тварини. Спричинено це діяльністю людини.

Погіршення здоров’я, з якою хворобою це не було б пов’язане, є наслідком послаблення кровообігу в ділянці хворого органу, локального застою. Це справедливо для більшості життєво важливих органів людини, серця, кінцівок, легень, суглобів. Пігулки та ін’єкції, що їх у випадку правильно поставленого діагнозу хвороби, рекомендують дипломовані лікарі, по суті, розріджують кров, збільшуючи її протікання артеріями. Найбільш масово практикуючий вид оздоровлення - вживання пігулок. І, тим не менше, це не найефективніший шлях, не кажучи вже про їх вартість та побічні ефекти.

У липні 2016 року минає 325 років від дня народження останнього кошового отамана Запорозької Січі Петра Івановича Калнишевського (1764-1775рр.). Він канонізований Українською православною церквою Київського патріархату в 2008 році.

Уродженець Тернопільщини Олександр Смакула прославився своїм епохальним винаходом – відкрив технологію просвітлення оптики, працюючи на знаменитому німецькому підприємстві Карла Цейса в Єні після закінчення Геттінгенського університету в Німеччині., куди його занесла доля. Винахід запатентований у листопаді 1935 року.