Складна економічна ситуація, обтяжена збройним конфліктом на сході країни та анексією Криму, призводить до зростання бідності та соціального відчуження серед населення України, особливо серед вразливих груп, як-от внутрішньо переміщені особи, багатодітні сім’ї, люди з інвалідністю, представники сільських громад, діти-сироти та ін.

За даними Міністерства соціальної політики України, бідними є 20-25% українських домогосподарств.

Цей надзвичайний у світі продукт часом з’являється в магазинах. Але багато хто його не помічає, бо нічого про нього не знає. Це чудовий корінь імбиру. Чим же він хороший?

Більше всього треба звернути увагу на свіжий імбир, який має особливий смак і приємний аромат.

За повідомленнями засобів масової інформації завершилося виконання семирічного проекту з розшифрування геному людини. Генетики повністю розшифрували геноми більше 2,5 тис. людей, у кожного з яких 3 млрд. генів.

Цей масштабний проект запущений у січні 2008 року.

Після декількох десятиліть на вершині здорового харчування знежирені продукти здають свої позиції та поступаються місцем цільним, тобто жирним продуктам. Причина проста: цільні продукти, як правило, є більш органічними, в них більше білка і менше вуглеводів ніж у знежирених. А це, безумовно, корисніше як для здоров’я взагалі, та і для фігури зокрема.