Атом водню "красивим чином" з'єднав фізику і математику.

Виявилося, число Пі присутнє у світі квантової фізики - воно точно відображає розташування всіх можливих "орбіт" електронів в атомі водню. Проце пишуть фізики в статті в Journal of Mathematical Physics.

Під Києвом інтенсивно і весело пройшла осіння сесія Всеукраїнської наукової школи інформаційних технологій.

Свою гостинність з 4 по 8 листопада демонстрував Міжнародний центр дитячої наукової творчості MANLAB.CAMP. Саме тут зібралися найзавзятіші МАНівці, які приїхали з усієї країни, аби набратися нових знань, навичок і знайомств під час осінніх канікул.

На XXIII з’їзді хірургів України, що відбувся в столиці в першій половині листопада, найбільш обговорюваною темою стала військово-польова хірургія. Питання надання ефективної хірургічної допомоги пораненим в зоні АТО стало актуальним. В роботі зібрання взяли участь як вітчизняні, так і зарубіжні фахівці. В жодній цивілізованій країні медики не стикаються з такими проблемами, які мають місце в Україні у зв’язку з російською агресією.

Про істотні зміни, що можуть відбуватися в міському господарстві, можна було дізнаватися на VIII Міжнародній спеціалізованій виставці «Енергоефективність. Відновлювальна енергетика-2015», що проходила в Києві.