На фотографії NASA чітко видно мінеральні «судини», що залишилися внаслідок течії води, коли вона була ще на відкритій поверхні Червоної планети. Знімок зроблений системою Mast Camera 27 березня 2015 року місією, що досліджує планету.

Генетичний код людини складається зі «слів», які з’єднуються між собою згідно з визначеним “граматичними правилами», заявили вчені. Що спільного між ДНК і мовами народів світу, а також, чому мова генів набагато складніша людської.

Винахідник з України Сергій Лагунов вирішив дві проблеми: переробки відходів і безпечного палива.

Газ він одержує з дров, вугілля і пластикових пляшок. За допомогою винаходу можна опалювати будинок і навіть одержувати електроенергію. Щоб будинок був теплим протягом місяця вистачить лише двох тонн сміття. З одного кг сировини можна одержати більше двох кубометрів газу.

Військово-морські сили Колумбії знайшли на дні Карибського моря іспанський галеон "Сан Хосе", який затонув більше 300 років тому із вантажем золота і срібла. Зараз вантаж оцінюється у $2 мільярди і більше.

Про це у своєму Twitter повідомив президент Колумбії Хуан Мануель Сантос. «Виявлення "Сан Хосе" є визначною віхою в історії нашої підводної культурної спадщини", - додав він.