У конференц-залі правління Товариства "Знання" України 30 квітня 2013 року відбулася презентація книги Володимира Стешенка "ЯСНОВИДЕЦЬ (Ясновидець Дід Петро) Книга №1 Для тих, хто прагне Жити щасливо!" до 90-річчя Петра Утвенка з демонстрацією документального фільму про нього як людину з Божим даром провидіння і оздоровлення людей.

Про Ясновидця, зустрічі з дідусем Петром, про спасенних ним людей та й про саму книгу цікаво розповів член Національної спілки журналістів України, автор і упорядник книги Володимир Стешенко, в чому йому допомагала його дружина Наталка Стешенко. Вражало з розповіді, що до Ясновидця і Цілителя по допомогу зверталися такі відомі люди, як поет-академік, Герой України, голова Українського фонду культури Борис Олійник, екс-міністр екології і природних ресурсів України, голова Українського товариства охорони природи, доктор економічних наук, професор Василь Шевчук. Звертався по допомогу до Ясновидця і відомий громадський діяч, народний депутат, голова Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім. Тараса Шевчека Павло Мовчан, юрист з Верховної Ради України Володимир Ярош, відомі вчені і міністри, самі лікарі.

Вів зустріч учений секретар правління Товариства "Знання" України, заслужений журналіст України, письменник Василь Василашко, який передав автору книги і присутнім у залі вітання від голови правління, доктора філософських наук, професора Василя Кушерця, якого зацікавив оригінальний Твір і сама постать Ясновидця і тільки відсутність у Києві не дала змоги Василю Кушерцю бути на цьому заході.

Ведучий також розповів про цікаву історію, яку чув від члена НСЖУ Петра Швеця. Йшлося про те, що Дід Петро встановив діагноз двоюрідному брату Петра Швеця - Миколі Свинарчуку на основі хустинки, що була при тілі і привезеної тим за порадою Ясновидця з м. Погребище на Вінниччині. Ясновидець виявив у Миколи небезпечну хворобу нирок, яку не помітили лікарі і яку було вилікувано. Пройшло півжиття, а Микола здоровий і живий досі!

Ведучий представив присутніх у залі людей, які були свідками чудес Цілителя і Провидця і які розповіли про незвичайні речі, коли Дідусь поглядом просвічував людину краще, ніж рентгеном, чув у серці те, що не чули лікарі, спростовував діагнози або виліковував словом і травами приречених на смерть. Про це говорив доктор медичних наук, невролог, активіст Товариства "Знання" України, поет Анатолій Іщук, якого в Товаристві саме вітали з 75-річчям, а також - Валерій Потапов, який не зміг знайти допомоги у лікарів після удару кульової блискавки та навроків, а з допомогою Діда Петра одужав і додав собі десятки років. Їхні слова підтверджувала внучка Ясновидця Вікторія Мельник, яка на запитання ведучого, звідки в Діда такі здібності, припустила, що це від матері, яка теж мала неординарні здібності, а автор книги висловив думку, що такі здібності могли бути тільки від Бога, бо й Ясновидець це сам стверджував. Звісно, допомогла Петрові Дементійовичу і медична освіта... Детальніше з порадами Дідуся Петра можна ознайомитися з метою застосування у книзі Володимира Стешенка.

"Прикрасила" захід участь у презентації книги про Ясновидця заслуженої артистки УРСР (1969) та народної артистка України (1993) Раїси Недашківської, яка, захоплена цією книгою Володимира Стешенка, поділася враженнями про цей Твір, а також присутніх пригостила у пізній вечір "жайворонками", смачнющою випічкою із вкладеними поетичними афоризмами-побажаннями Ліни Костенко, Діда Петра та інших відомих людей, що припало до душі присутнім, сприймалися мов адресні підказки кожному, як далі жити.

Розповідь про цю подію висвітлив також Леонід Грушевий у Фейсбуці з доданням фотографій. Додаються фотоілюстрації з цієї події і на Порталі Товариства.

П.с. Володимир Стешенко засвідчив, що навіть ті, хто вшановує Великого Цілителя зазнає впливу його позитивної енергетики. Наступне вшанування пам'яті Ясновидця відбудеться в неділю 2 червня 2013 року до його 91-ї річниці в с. Дивин на Житомирщині, де встановлено пам'ятний знак Петрові Утвенку. Записатися у Києві можна за т. 050 311 38 33, щоб заздалегідь визначитися, який автобус замовити з міста на цю благодійну подорож: від метро Житомирська від'їзд о 10:00.

Відвідати могилу та оселю уже виявила бажання Народна артистка України Раїса Недашківська. Вітається святковий одяг, вишиванки. Буде сюрприз.

Як доїхати до цього місця самостійно? Якщо їхати по трасі Київ - Житомир, то в Ставищі є поворот на Брусилів! Далі - через центр, повз автовокзал, базар, потім буде вказівник ліворуч по головній дорозі на Попільню (Корнин, Турбівку). Проїхати після Брусилова с. Морозівку, далі - в с. Соловіївка біля автобусної зупинки зліва, відразу за поворотом, на під'їзді до центру, буде вказівник: ліворуч "Дивин 4 км". Проїхати в центр до зупинки та клубу й запитати людей, як доїхати до кладовища, де пам'ятний знак Цілителю, або до будинку, де народився, жив і зцілював Ясновидець Дід Петро.

Докладніше на сайті http://www.duh.org.ua/ .

Редакція Порталу Товариства "Знання" України.