- Деталі
- Перегляди: 4929
Набув чинності Закон України «Про наукову і науково-технічну діяльність» (№ 911-У111 від 24 грудня 2015 р.).
До ухваленого ще 13 грудня 1977 р. закону з такою назвою вносилося досить багато змін. Підготовка нового закону також була складною.
- Деталі
- Перегляди: 4864
"Якщо ви не чули ще ці імена, знайомтеся, адже прочитавши про досягнення дітей з цього списку, ви переконаєтеся, що наше майбутнє в надійних руках". Таке повідомлення робить проект WoMo про дітей, які вразили своїми успіхами в минулому році. Серед них – винахідники, музиканти і спортсмени.
- Деталі
- Перегляди: 4744
У квітні 2016 року швейцарці експонуватимуть новий гіперкар F1 від компанії Weber Sportcars під назвою FasterOne , яка розроблялася шість років і не один раз змінювалася.
Компанія Weber Sportcars гарантує, що цей автомобіль буде найшвидшим на планеті спорткаром, що буде допущений до поїздок на дорогах загального користування.
- Деталі
- Перегляди: 4585
Зонд Dawn передав на Землю найдетальніші знімки поверхні Цецери. Вони зроблені зондом після несподіваної корекції орбіти і зниження на відстані 380 км від поверхні карликової планети.
- Деталі
- Перегляди: 4665
«Українська правда. Життя» 8 січня 2016 року надрукувала матеріал Павла Вишебаби під назвою «Досі їсте м’ясо? ТОП-5 новин науки, які надихають стати веганом», підготовлений спеціально для цього видання. У ньому йдеться про найновіші дослідження раціону людей.
Подаємо цей матеріал із незначними скороченнями. Сподіваємося одержати коментарі українських учених та фахівців відповідних галузей. Матеріал починається з повідомлення про те, що в 2016 році Білл Гейтс презентує нове покоління штучного м’яса та сирів.
Найпоказовіші новини науки, медицини та сільського господарства красномовно стверджують, що настав час переглянути, а то й змінити раціон, який досі вважався корисним...
- Деталі
- Перегляди: 4725
Вірні слуги Кремля робили все, щоб знищити українську інтелектуальну еліту. У концтаборах, на каторжних роботах знищено незліченну кількість людей, національну еліту, тих, хто любив Україну, її землю, самобутність, навіть перебуваючи далеко за її межами.
Розпочинаємо публікацію коротких історій про українців, прізвища та добрі справи яких відкрив для нас невтомний професор Василь Шендеровський у тритомному виданні книги «Нехай не згасне світ науки».