Студенти з двох університетів Швеції та американського вишу створили розробку, яка має повністю змінити процес прибирання сміття. Вони розробили робота, який буде спустошувати сміттєві контейнери у місті самостійно.

Американськими дослідниками було розроблено революційний метод імунотерапії, який дозволив вилікувати від раку пацієнтів, які вважалися безнадійними.

З попередніми результатами випробувань фахівці ознайомили публіку під час зборів Американської асоціації сприяння розвитку науки, яке відбулося 14 лютого 2016-го.

Фотосинтез - основна рушійна сила практично усього життя на поверхні нашої планети. Більшість фотосинтезуючих істот робить ставку на світло у видимій частині спектру, але є й такі, яким подавай інфрачервоне випромінювання. Кілька років тому глибоко під водою поблизу гідротермального джерела був навіть виявлений вид бактерій, яким сонце не потрібне взагалі.

Йдеться про чебрець. Перша зустріч з ним – це дуже духмяний чай. В Україні чебрець росте скрізь. Дуже запашна рослина, відомо 35 видів. Найполярніший з них чебрець повзучий.

Народилися в лютому

Софія Русова – педагог, прозаїк, літературознавець, громадська діячка, одна з піонерок українського жіночого руху.

Народилася 18 лютого 1858 року в селі Олешня на Чернігівщині.

У Києві 26-27 лютого 2016 року відбулася Всеукраїнська наукова конференція «Феномен Лесі Українки: літературознавчий, лінгвістичний, культурологічний, філософський та педагогічний аспекти». Присвячений цей захід 145-річчю від дня народження Лесі Українки.

Винахідники створюють численні пристрої, які можуть значно полегшити життя незрячих людей. Вчений з німецького Технологічного інституту Карлсруе розробив спеціальний головний убір для них. Він дозволить їм орієнтуватися в просторі, використовуючи тактильні відчуття. Пристрій назвали Proximity Hat.