Президент України П. Порошенко 13 квітня 2016 року підписав Розпорядження №97/2016-рп «Про призначення грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених на 2016 рік».

Американська біотехнологічна компанія Bioquark планує здійснити грандіозний у науці та медицині прорив. Її співробітники хочуть оживити мозок людини.

Японці перетворили шкіру людини в цифровий дисплей. Передбачається, що його в майбутньому можна буде використовувати в медичних цілях.

Розроблена японськими вченими нова технологія дозволяє використовувати шкіру людини як цифровий дисплей. Відповідне відео було опубліковано в facebook користувачем I Love Science. На відео світлодіодний дисплей відображає рівень кисню в крові або пульс.

Команда австрійських інженерів із Віденського університету продемонструвала прототип першої морської ферми сонячної генерації. Розробка отримала назву Heliofloat.

У Києві запрацювала перша служба таксі, в якій пасажирів возять виключно на електромобілях. "На столичні дороги вже вийшли 12 електрокарів Nissan Leaf, а до кінця року парк поповниться кількома сотнями машин", – про це сказав представник служби таксі Євген Шинкаренко.

Чи можуть дивовижні властивості плазми допомогти у боротьбі з інфекціями? Інженери та медики Дослідницького інституту Фраунгофера, Брауншвейгського технічного університету об‘єднують зусилля у новому епізоді програми “Футуріс”.

У квітні з Національного антарктичного наукового центру стартувала група з 12 осіб, відібраних за конкурсом, полярників. Їх вік – від 22 до 62 років. Вони із різних міст України, пройшли медичну комісію та підготовчі збори. Семеро з них уперше побувають в Антарктиці. На чолі команди Микола Старинець. Він там побуває уже усьоме.

Пристрій під такою назвою розробив Олександр Леськів, учень 11 класу (41 група) «Ліцею-МАН» Білоцерківської міської ради Київської області. Він призначений для відтворення повнокольорових зображень на основі персистенції зору.