Український заклад зі світовим ім'ям – Інститут електрозварювання ім. Патона НАН України, за 25 років незалежності держави розробив унікальні технології у хірургії, які не мають аналогів у світі.

В Національному університеті імені Тараса Шевченка відбулися річні загальні збори Світового конгресу українців (СКУ). У них взяли участь 137 делегатів та гостей із 28 країн.

До 2050 року населення Землі збільшиться на 33% і складе 9,9 млрд. осіб, а вже до 2053 року може сягнути 10 млрд. Населення Африки збільшиться 2050 року до 2,5 млрд.

У Сінгапурі почалися випробування безпілотного таксі Проїхатися на ньому поки що можна абсолютно безкоштовно. Втім, мова йде поки тільки про випробування.

На декілька запитань відповів завідувач єдиного в Україні реабілітаційного відділення Інституту травматології та ортопедії Академії медичних наук України, кандидат медичних наук Олег Пилипенко.

Георгій Харпак – фізик, лауреат Нобелівської премії з фізики (1992 – за розвиток нових детекторів елементарних частинок, винахід так званих «камер Шарпака», лауреат премії Європейського фізичного товариства.