Не стало на 79 році життя вченого астронома, член-кореспондента Академії наук України, члена президії Товариства «Знання» України, професора Київського Національного унівверситету імені Тараса Шевченка, головного редактора журналу «Наше небо», письменника, який писав для дітей, Клима Івановича Чурюмова, одного із першовідкривачів комети, на честь якого вона й названа: комета Чурюмова-Герасименко.

Винайдення антибіотиків стало рятівником для багатьох людей. Але останнім часом про них говорять, що мікроорганізми, які спричиняють недуги людей, до них пристосовуються. Досить перерахувати лише декілька статей у ЗМІ на цю тему, щоб у цьому переконатися, що стійкість інфекцій до антибіотиків щоразу зростає.

З 21 по 23 вересня 2016 року в м. Ужгороді, в сонячному Закарпатті проходив 19 конкурс науково-дослідницьких учнівських робіт – Всеукраїнський осінній колоквіум «Космос. Людина. Духовність», у якому взяли участь 10 команд із Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Київської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Черкаської областей та міста Києва. Колоквіум проводився Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Закарпатським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді.

За повідомленнями засобів масової інформації, незабаром з’явиться рельсовий автобус, який курсуватиме між Хмельницьким та північними районами області.

Учені США назвали вік, коли людина починає старіти.

Спільні дослідження вчених низки американських інститутів вияснили, коли розпочинається процес старіння. Для дослідження спеціалісти зібрали групу чоловіків і жінок, які народилися в 1972 році. Їм зараз по 44 роки.

Валентина Радзимовська фізіолог, біохімік, засновник української школи фізіологів і біохіміків, громадська діячка.

Народилася 1 жовтня 1886 року у місті Лубни на Полтавщині, в родині, яка належала до провідної верстви українського суспільства. 1902 року з відзнакою закінчила гімназію у Лубнах і з дозволу самого царя 1904 року вступила на медичний факультет у Петербурзі. 1905 року її виключили за вільнодумство з університету, і вона повернулася до Києва.