Кабінет Міністрів України ухвалив 13 вересня 2017 року Розпорядження «Про затвердження переліку найважливіших науково-технічних (експериментальних) розробок за пріоритетними напрямами розвитку науки і техніки в рамках виконання державного замовлення на найважливіші науково-технічні (експериментальні) розробки та науково-технічну продукцію у 2017- 2018 роках» за №669-р.

Українські розробники представили гібрид мотоцикла і гірського велосипеда під назвою Delfast Ebike. Про це на своїй сторінці в Facebook написав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Група науковців провела унікальне дослідження, завдяки якому змогли знайти докази того, що душа людини все-таки існує. Фахівці з’ясували, що душа є в тілі людини навіть тоді, коли мозок вже перестав функціонувати.

Вчені з південноафриканського Вітватерсрандського університету вперше зуміли підключити людський мозок до інтернету в реальному часі.

Українські чисті технології

     Уже вдруге в Україні проводиться конкурс бізнес-ідей у сфері чистих технологій ClimateLaunchpad. Минулого року три найсильніші команди представляли Україну на міжнародному фіналі в Естонії.

     Цього року фінал українського конкурсу відбувся в рамках фестивалю TeslaCamp2017. Спочатку до участі у фіналі відібрали 12 найцікавіших проектів, а потім серед них обрали трьох переможців, які поїдуть на міжнародний фінал, що відбудеться вже у жовтні на Кіпрі.

Вже не один рік у м. Приморську Запорізької області на базі колишнього туристичного комплексу «Приморський». тепер війського санаторію діє «Школа здоров’я», невтомним організатором і керівником якої є Мирон Миколайович Хода. Він вивчив безліч методик організації здорового способу життя від самої давнини і дотепер, проаналізував їх і на цій основі створив цілісну систему збереження та відновлення здоров’я людини зусиллями її самої.

Черняхівський Олександр (1869-1930?), лікар-гістолог, професор медичного і ветеринарно-зоологічного інститутів. Дійсний член НТШ, праці з гістології, ембріології та онкології. Підсудний на процесі СВУ, подальша доля невідома.