В обласному центрі 50 фірм-виробників, що спеціалізуються в галузі енергозбереження, з Київської, Харківської, Миколаївської, Одеської, Чернігівської, Волинської областей, стали учасниками 1У Міжнародної спеціалізованої виставки «Сучасність. Енергозбереження. Технології» (СЕТ-2018).

Науковці вперше розділили воду на дві різні рідини, одночасно виявивши між ними аномальну властивість – молекули води пара-ізомери вступають у хімічну реакцію краще, ніж молекули орто-ізомери.

У Сєвередонецьку на головній площі міста відбувся парад професій. Випускники шкіл та учні місцевих шкіл знайомилися з 20 професіями, відбувалися хімічні експерименти, технічні конкурси та ін.

Об'єднана група китайських і американських фахівців з університету Чжецзян та Мічигану продемонструвала атаку, яка знищує жорсткий диск за допомогою звукових хвиль. Чутний і ультрачастотний вплив здатний фізично ушкодити носії і файлів, повідмляється в дослідженні, передає Ukr.Media.

Фахівці в черговий раз підтвердили суттєвий вплив якості харчування на тривалість життя людини.

За словами американських вчених з кардіологічної асоціації, здорове меню може продовжити життя на кілька десятків років, інформує Ukr.Media.

Дослідники зробили приголомшливе відкриття в Перу - у пацієнтів індіанських медиків були високі шанси вижити після операції на черепі.

Виявилося, що після такої операції інки виживали вдвічі частіше, ніж ті пацієнти, яких оперували під час громадянської війни у США - приблизно 400 років тому.

Дослідники з різних університетів світу продовжують експериментувати з новими матеріалами. Лише останнім часом вони встигли створити новий вид скла, новий двовимірний матеріал для наноелектроніки, заснований на кремнії, що здатен розподіляти фотони з надзвичайною точністю, а також наноструктури досі непоєднуваних матеріалів.