У Державному бюджеті України на 2019 рік виділено сто мільйонів на науку для вищих навчальних закладів. Наукові дослідження в університетах уперше можуть зрівнятися з розробками в академічних інститутах. Досі освітяни могли виконувати лише окремі розробки за конкурсами.

У Cумах нещодавно завершилися змагання серед школярів області, на яких юні винахідники та раціоналізатори демонстрували здібності в інноваційному напрямі STEM-освіти.

У Харкові в «ЛандауЦентрі» стартувала програма «Лабораторія божевільних учених».

13 грудня суборбітальний пілотований космічний корабель VSS Unity компанії Virgin Galactic уперше перетнув умовний кордон космосу, піднявшись на висоту 82,7 кілометра. Компанія Річарда Бренсона йшла до цієї мети 14 років, особливо активно – упродовж останніх двох.

Американський спортсмен Колін О'Бреді став першою людиною в історії, якій самотужки вдалося перетнути Антарктиду. Він вирушив ще в листопаді і планував завершити мандрівку, довжиною у майже 1500 кілометрів, у січні 2019 року. Та впорався швидше (за повідомленням ЗМІ).

Населення Китаю у 2016 році складало понад 1,40 мільярда осіб / Фото із відкритих джерел. Вчені Китайської академії соціальних наук розповіли, що у 2029 році населення Китаю зросте до 1,44 мільярда осіб, після чого почне різко скорочуватись.

Тепер все можна переписати багато разів. У Китаї вчені Фуцзянського педагогічного університету розробили папір багаторазового використання.

Унікальний плід відрізняється не тільки соковитою, апетитною м'якоттю, яка навіть солодше апельсинової. Іспанська назва mandarino утворено від se mondar («легко очищатися»), це сказано про шкірку. Мова піде саме про неї!

 Півтора десятка років в Україні праює й успішно розвивається офтальмологічний центр «Новий зір».

У 2018 році він за результатами народного голосування в рамках національного проекту «Українська народна премія» відзначений Дипломом у номінації «Офтальмологічний центр».