240600037 2670145516462656 6051324512659187700 nШановна Таїсіє Олексіївно! Радо вітаємо Вас, як члена президії Товариства «Знання» України, лідера харківських знаннівців, як невичерпну наснагу знань, відкриту душу для колег у Товаристві, з Днем народження! Цінуємо Ваш досвід та невтому у творенні діяльних лекторіїв і в час епідемії, відзначаємо Вас як особистість в науковому просвітництві, занесену у Книгу пошани Товариства «Знання» України.

Від президії Товариства і від нас щиро бажаємо Вам, дорога Таїсіє Олексіївно, найкращого здоров’я, усіх потрібних статків, подальшої заслуженої поваги, святкового настрою, мрійного щастя, мирного неба і нових успіхів на радість родині і на благо України!

З повагою –

Кремень В.І., президент Товариства "Знання" України, президент НАПН України, академік НАН України і академік НАПН України.

Кушерець В.І., голова правління Товариства "Знання" України, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор.

Василашко В.Ф., учений секретар Товариства «Знання» України, заслужений журналіст України.

8 вересня 2021 року.

241496861 1761052350754081 3099697089422034729 nШановний Василю Васильовичу! Сердечно вітаєм Вас як очільника Київської міської організації Товариства «Знання» України, відомого драматурга, перекладача, заслуженого діяча мистецтв України, з Днем народження! Ми щодня радо бачимо Вас на екрані, в дії, як талановитого актора, активного сіяча знань, вихователя різних верств української молоді!

Щиро дякуючи за Вашу плідну працю, від душі зичимо Вам, професоре, найкращого здоров»'я, заслуженого добра, великого людського щастя, нових творчих досягнень в ім’я Незалежної України!

З повагою –

Президент Товариства "Знання" України, академік НАН України і академік НАПН України В.Г.Кремень

Голова правління Товариства "Знання" України, президент Університету сучасних знань,
член-кореспондент НАПН України В.І.Кушерець

Учений секретар Товариства "Знання" України, віце-президент
Університету сучасних знань, заслужений журналіст України В.Ф.Василашко.

5 вересня 2021 року.

240611624 2658932537583954 3354705685585272791 nВід Товариства «Знання» України щиро вітаєм шановного Юрія Івановича ЛЕБЕДЯ, директора Українського будинку економічних і науково-технічних знань, зі славним 40-річчям. Високо цінуємо Юрія Івановича як активного сіяча знань з роду ветеранів Товариства «Знання» України - родини Лебедів!

Розвиваючи поширення знань на рівні сучасних можливостей, Юрій Лебідь. з допомогою Інтернету продовжив у режимі он-лайн, засобами відеопоказу українські наукові знання на всю планету, кілька років готує відеопередачі на Сайт Товариства «Знання» України. Шануємо його як невтомного, дійового і водночас скромного колегу - знаннівця, батька чудових дітей.

Сердечно бажаємо шановному Юрію Івановичу доброго здров'я, подальшої невичерпної енергії, творчого запалу, наукового пошуку у науковому просвітництві, великого родинного щастя, мирного українського неба, нових творчих успіхів на благо розвитку і подальшого зміцнення Незалежної України!

Кремень В.І., президент Товариства "Знання" України, президент НАПН України, академік НАН України і академік НАПН України.

Кушерець В.І., голова правління Товариства "Знання" України, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор.

Василашко В.Ф., учений секретар Товариства «Знання» України, заслужений журналіст України.

27.08.2021 року.

krem vitШановні освітяни, співгромадяни!

Дорогі учні і студенти!

Щиро вітаю Вас із Днем знань!

Першого вересня мільйони учнів, сотні тисяч студентів сядуть за парти, а в класи та аудиторії зайдуть їхні учителі й викладачі: одні – здобувати знання, другі – передавати знання, навчати.

Знання завжди були рушійною силою розвитку суспільства загалом і особистості зокрема. Нині ж саме знання і їх практичне застосування визначають успіх держав і окремих громадян. Знання точних наук – математики, інформатики, фізики, хімії й інших – забезпечують технічний прогрес. Опанування гуманітарним знанням – історією, філософією, мовами, класичною літературою – слугує розвитку демократії та збереженню людських цінностей. Саме знання визначає інноваційний розвиток – більш ефективну економіку, краще впорядкування у суспільстві, глибший і більш відповідний розвиток особистості.

Надзвичайно важливим є пізнання не лише закономірностей оточуючого світу, а й самопізнання, що дозволить кожній людині якнайкраще реалізувати себе у житті на основі власних здібностей та устремлінь.

Нехай же 1 вересня – символічний початок нового витка отримання знань для мільйонів наших учнів, студентів, а також усіх, хто відчуває вічну жагу нових знань і відкриттів – стане радісним і щасливим, сповненим цінностей і смислів, що роблять наше світовідчуття багатим, а життя – соціально значущим. Нових вам досягнень і перемог!

З повагою

президент Національної академії педагогічних наук України,

президент Товариства «Знання» України,

академік НАН України і НАПН України

Василь Кремень

 

240395648 1752859224906727 4200289518474957453 n

Від Всеукраїнської громадської організації Товариство «Знання» Украіни сердечно вітаємо весь український народ, діячів науки, освіти і культури, борців за повноцінну державність Украіни, світочів переможних знань, що вибороли організаційну самостійність Товариства ще до самостійності країни, з 30-річчям Незалежності Украіни!

Ми горді тим, що Товариство «Знання» Украіни і нині внеском інтелекту і употужненням патріотичного духу допомагає Вітчизні за нелегких умов в утвердженні державності, в економічному, соціальному і культурному розвитку країни, її Європейського вибору, взаємодіє з героїчними воїнами у протидії російській агресії і окупації в Криму та на Донбасі! Щиро бажаємо членам Товариства зміцнення інтелектуальної потуги, розвитку національної ідентичності, людиноцентризму, повноцінного використання політиками, вченими, економістами, інженерами, всіма творцями міці Украіни,освітянами, культурологами, військовими найдієвіших творчих можливостей для висунення Украіни в число найуспішніших країн відповідно до її потенціалу! Усім громадянам активного сподвижництва і незламної національноі єдності - для активнішого розвитку і зміцнення Незалежної Украіни!

Президент Товариства «Знання» Украіни,

президент НАПН Украіни і НАПН Украіни

В.Г. Кремень.

Голова правління Товариства «Знання»" Украіни,

президент Університету сучасних знань,

член-кореспондент НАПН Украіни

В.І. Кушерець.

Учений секретар Товариства «Знання» Украіни,

віце-президент Університету сучасних знань,

заслужений журналіст Украіни

В.Ф. Василашко.

24.08.2021 року.