Президент України Петро Порошенко 11 жовтня 2016 року підписав Указ «Про присудження Державних премій України в галузі науки і техніки 2015 року» (№440/2016). Указ надруковано в газеті «Урядовий кур’єр 18 жовтня 2016 року.

Неподалік від обласного центру Дніпро на повну потужність запрацювала сонячна електростанція "Солар парк Підгороднє", яка немає аналогів у Східній Європі. Її унікальність полягає в тому, що замість стаціонарних столів з батареями, вона обладнана спеціальними рухомими модулями, які стежать за рухом сонця протягом усього дня.

Археологи з Національного інституту антропології та історії (INAH) виявили в печері наскельні зображення європейців, одягнених в стилі XVI століття. Звіт про дослідження опублікований на офіційному сайті Національного інституту антропології та історії.

Група нейробіологів Кембриджського Університету змогла "виростити" людський мозок iз клітин шкіри. "Крихітні копії мозку вдалося виростити зi стовбурових клітин, що були поміщені у поживне середовище iз правильною концентрацією вітамінів", - повідомляє сайт "U-news".

Відомий учений-фізик Стівен Хокінг дійшов висновку, що винайдення штучного інтелекту спричинить грандіозні зміни у світовій системі . Про це він заявив у своєму виступі на відкритті Центру вивчення штучного інтелекту.

Андрій Ніковський - літературознавець, мовознавець, журналіст, громадський діяч.

Народивсчя 1885 року в Малому Буялику на Херсонщині, в родині міщанина.