У минулому випуску ми вітали прекрасного вченого, доктора фізико-математичних наук, невтомного дослідника імен забутих учених різних наукових сфер – українців, які прославили і українську і світову науку, Василя Шендеровського.

У Рівному 5 вересня цього року запустили біогазову станцію з виробництва електроенергії з метану.

Група студентів-механіків з Єгипту розробила автомобіль на сонячній батареї, у якому людина з обмеженими можливостями зможе комфортно пересуватися жвавими вулицями міст без будь-якої допомоги сторонніх осіб.

Чи є наш Всесвіт розумним?

За багато тисяч років людству так і не вдалося відповісти на найглибші філософські питання… - чи існує Бог? Або боги? Духи? Або всеосяжне творче начало й інші синоніми для якогось розуму, що є і керує нашим Всесвітом?

Таким чином, Китай стане світовим лідером за швидкістю руху комерційних поїздів. Високошвидкісний потяг нового покоління "Фу сінь" ("Відродження") здатний розвивати швидкість до 350 км/год, курсуватиме по магістралі Пекін-Шанхай з 21 вересня.

Палата представників Конгресу США схвалила законопроект, який підтримує впровадження технологій автомобілів без водія по всій країні.

Китай пообіцяв виділити $124 млрд на розвиток інфраструктурного проекту "Шовковий шлях". Україна увійде в організовану Китаєм Асоціацію "Шовковий шлях", що в рамках реалізації проекту "Новий Шовковий шлях" об'єднає двадцять одну країну.

Груша один із найсмачніших осінніх фруктів, однак його радять вживати далеко не всім. Адже вживання груші може принести шкоду вашому організму.

Франко Петро (1890-1941), педагог і письменник, син Івана Франка, організатор Пласту, з 1914 р. в Легіоні УСС, командував сотнею, організував авіаційний полк. У 1920-х роках був учитем у Коломиї. 1927-1936 рр. в УРСР, працював інженером, з 1939 р. викладав у Львівському торгово-економічному інституті, 1940р. депутат Верховної Ради СРСР. З початком радянсько-німецької війни вивезений радянською владою з Галичини. Загинув за невідомих обставин.