Кабінет Міністрів України прийняв Постанову «Деякі питання Державної інспекції енергетичного нагляду України» (№77 від 14 лютого 2018 р.), затвердив Положення про Державну інспекцію енергетичного нагляду України.

«Ми робитимемо все, щоб у нас для молодих вчених, якщо вони мають талант, хист і нестримне бажання займатися наукою, створити максимальні умови. У жодному разі не можна допустити, щоб вчені вимушені були полишати Україну», - сказав Президент України Петро Порошенко на зустрічі з переможцями олімпіад, вихованцями Малої академії наук і молодими вченими в Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського.

SpaceX запустила свої перші інтернет-супутники

Аерокосмічна компания SpaceX 22 лютого 2018 года запустила ракету-носія Falcon 9 з двома тестовими супутниками для проекту глобального Інтернету.

Нові ліки дозволять лікувати переломи простими уколами

Виявилося, що популярну страву української кухні можуть спокійно їсти і не боятися ті, хто хоче скинути зайві кілограми. Це україський борщ. Дослідники встановили, що на зниження ваги впливають буряк і томати, що є як обов’язкові компоненти у його складі.

Топ-52 розробників мобільних пристосувань добилися в 2017 році успіхів не в останню чергу завдяки українським програмістам

Дослідницька компанія AppAnie оприлюднила свій щорічний рейтинг найкращих у світі розробників мобільних програм. До їх числа потрапили компанії, частина офісів яких розташовані в нашій країні.

Японія успішно запустила ракетоносій Н2А, на борту якого знаходиться розвідувальний супутник нового зразка Optical 6.

Жителі Японії вже давно стурбовані сусідством з Північною Кореєю, яка постійно загрожує зробити пуск атомної ракети в їх бік. Для посилення безпеки країни японські вчені створили новий урядовий розвідувальний супутник Optical-6, який успішно виведений на орбіту за допомогою ракети-носія Н2А.

На думку вчених, від важкої старості є дієвий засіб. Почати слід з періодичного голодування і легких вправ. Даний комплекс покращує здоров'я і знижує ймовірність виникнення серцево-судинних захворювань, а також діабету.

Протягом століть учені досліджують піраміди Гізи в Єгипті. Одним із питань було те, як давно люди без сучасних технологій зуміли зробити їх ідеально рівними.

У 2013 році Євросоюз схвалив проект із створення керованого гуманоїдного робота, який став би чудовим помічником для пожежних. Невдовзі учені з чотирьох країн – Італії, Німеччини, Швейцарії та Бельгії взялися за його розробку. І в 2015 році продемонтовано перший прототип.