У Києві 22 червня 2018 року відбувся V111 з‘їзд Товариства «Знання» України.

Команда Малої академії наук України привезла з Genius Olympiad у США «золото», «бронзу» і спеціальні відзнаки.

За останнє десятиліття частково або повністю загинули дерева, які жили ще за часів Стародавньої Греції. Дослідники припускають, що причиною цього явища можуть бути глобальні зміни клімату. Серед дев’яти постраждалих дерев чотири – найбільші баобаби в Африці. “Це, без сумніву, вражає та приголомшує – спостерігати впродовж нашого життя загибель такої кількості дерев з тисячолітнім віком”, пише в журналі Nature Plants співавтор дослідження Адріан Патрут з Клузького університету імені Бабеша-Бойяї (Румунія).

Команда дослідників з Мерілендського університету створила матеріал, у якому може виникати досить незвична надпровідність. Вона базується на утворенні електронних пар зі спіном не 1/2, як у більшості надпровідників, а зі спіном 3/2.

Під час досліджень науковці з'ясували, що стрес шкідливий, але не у всіх випадках. Адже він також може сприятливо впливати на деякі процеси.

Плащ-невидимка став реальністю завдяки відкриттям в оптиці

Дослідники змогли переломити промінь світла та зробити об'єкти невидимими. Технологію збираються використовувати для захисту даних.

Наша постава впливає не лише не респіраторну, але й на серцево-судинну та нервову системи.

Якщо вона погана, у нас можуть бути проблеми з травленням, а також негаразди в ділянці тазу та кишечника.

Недавнє опитування, проведене FlexiHerb Muscle та Joint Pain Relief, показало, що хронічний біль перешкоджає домашнім клопотам і заняттям спортом у 30 % людей.