- Деталі
- Перегляди: 3093
Вийшов друком черговий номер науково-популярного журналу «Наука і суспільство» за листопад-грудень 2018 року.
У журналі вміщено низку статей учених, дослідників, зокрема , професора, кандидата історичних наук Людмили Іванової «Мовна проблема як головний вимір етнополітичної свідомості людства», професора, провідного наукового співробітника Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. Рильського НАН України, доктора історичних наук Валентини Борисенко «Інтеграція етнічних груп в українське суспільство – запорука міжетнічної злагоди», професора, доктора філософських наук Олега Гриніва «Обгрунтування і утвердження української ідеї в теоретичній спадщині Івана Пулюя», філософа, автора Інтернет-книг Сергія Дацюка «Нинішні очікування українців».
- Деталі
- Перегляди: 2934
Студенти 3-го курсу Київського кеоледжу УСЗ в рамках виконання контрольної роботи з редагування наукової та науко-популярної літератури слідкували за найновітнішими науковими та технічнгими розробеками в грудні 2018 року і встановили, що:
Додаток Google Lens навчився розпізнавати мільярд зображень
- Деталі
- Перегляди: 2877
Нове дослідження ставить під сумнів думку про те, що перші пращури людей з інструментами сприяли загибелі великих африканських ссавців упродовж останніх декількох мільйонів років.
- Деталі
- Перегляди: 2799
11 грудня в російському Ярославлі відкрився всеросійський форум "Проектор" (раніше він називався "Майбутні інтелектуальні лідери Росії"), який щорічно проводять за розпорядженням президента Володимира Путіна.
- Деталі
- Перегляди: 3057
На межі сучасної науки секвенування ДНК обіцяє трансформувати чимало аспектів життя людини. Воно вже відіграє значну роль у правоохоронній системі, а також у медичних та історичних дослідженнях. Однак у його впливах та ймовірності, що ваша генетична інформація буде записана, зосереджена нерівність, що зростає – чи це за вибором, заради досліджень або медичної користі, або за державним примусом.
- Деталі
- Перегляди: 2854
«Вояджер-2» став другим рукотворним об'єктом в історії людства, який опинився в міжзоряному просторі. Фахівці NASA оголосили, що апарат слідом за своїм «близнюком» - «Вояджером-1» - вийшов за межі геліосфери.
- Деталі
- Перегляди: 2869
Американські розробники створили алгоритм, здатний оживляти фігури людей на двовимірних зображеннях. Він створює для намальованої людини тривимірну модель, а потім відтворює анімацію з вибігаючою з картини моделлю.