Кабінет Міністрів України прийняв Постанову «Про затвердження Переліку надання грантової підтримки наукової і науково-технічної діяльності за рахунок державного бюджету» (№776 від 21 серпня 2019 р.).

Кабінет Міністрів України прийняв Постанову «Про затвердження Технічного регламенту засобів індивідуального захисту (№771 від 21 серпня 2019 року).

На європейській юніорській олімпіаді з інформатики, що відбулася в місті Марбор у Словенії, юні українські айтішники продемонстрували своїм виступом високий рівень - стали третіми в Європі.

Особисту точку зору на цю проблему висловила у статтях, надрукових в «Економічній правді» та «Українській правді», менеджер Ольга Кравцова у вересні 2019 р.

Подається в скороченому варіанті.

Україна у передовиках серед експортерів зернових, рекордсмен з виробництва соняшника та кукурудзи. Крім хорошого насіння, якісних добрив, фермери і великі агрокомпанії почали використовувати і передову техніку. Її найкращі зразки виставили неподалік Києва.

Концерн BMW представив крос-купе Х6 Vantablack. Автомобіль пофарбовано пігментом, відомим як найчорніший у світі, який поглинає 99% світла.

За минулі десятиліття технології зберігання даних пройшли шлях від магнітних стрічок до швидкісних твердотільних чіпів. Але вже скоро їм на зміну може прийти ще більш просунутий метод запису інформації.

Киянин Євген Ерік всього лиш хотів заощадити на електриці та зробити свій дім більш комфортним та енергоефективним. А вийшло так, що його розробкою зацікавилися світові ІТ-гіганти. Старання українця оцінили навіть у NASA.