Так оцінив здобутки Малої академії наук Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на підбитті підсумків фінального етапу конкурсу-захисту досягнень цієї учнівської організації.

Кабінет Міністрів України оприлюднив Постанову «Деякі питання державної атестації наукових установ» (№288 від 18 квітня 2018 р.).

Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову (№290 від 18 квітня 2018р,) «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для організаційного, матеріально-технічного, інформаційного та іншого забезпечення діяльності Національної ради з питань розвику науки і технологій».

Учені розповіли, що клітини людини складають всього-навсього 43% тіла. Решта – це організми-колоністи, які утворюють так званий мікробіом.

Учені виявили новий людський орган, відкриття якого, як вони сподіваються, допоможе краще зрозуміти поширення онкозахворювань в організмі.

Нові дані, які отримали дослідники з Бристольського університету, свідчать про те, що рослини колонізували суходіл планети близько 500 мільйонів років тому – на 100 мільйонів років раніше, ніж вважалося.

Люди продовжують еволюціонувати – функції нашого організму змінюються.

У провінції Сичуань на південному заході Китаю ентомологи виявили комара, довжина крил якого становить 11,15 см, передає Ukr.Media. "Ці комарі виглядають жахливими, однак вони не харчуються кров'ю, а п'ють нектар. Тривалість життя дорослих особин становить всього кілька днів", — сказав куратор Музею комах Західного Китаю Чжао.

Вчені створили мікроскоп, що дозволив показати функціонування клітин у 3D-форматі. Він може показувати взаємодію клітин тільки в прозорих організмах.

Дослідники Nvidia розробили нову технологію штучного інтелекту, яка може відновлювати пошкоджені знімки або видаляти контент із зображень. Цей метод, названий "графічним малюнком", схожий на функцію "автооновления контенту", яку Adobe додала в Photoshop CS5 в кінці 2000-х років, зазначає Bleeping Computer.

Досвідчені городники періодично стикаються з таким явищем, як пожовтіння часнику. Декілька порад чим полити часник навесні, щоб не жовтів.