Після недавньої презентації у Київському планетарії Товариства «Знання» України «Рушника Національної Єдності» з вишиванням нового рушника Великому Тарасу «Обніміться ж, брати мої» відбулася така ж презентація у Житомирському військовому госпіталі. Її 14.04.15 провели Товариство «Знання» України, Благодійний фонд «Український рушник», Університет сучасних знань (УСЗ) за участю воїнів АТО, ректора УСЗ професора Ю.А. Ведєрнікова, голови Ради Житомирської обласної організації Товариства, заслуженого юриста України А.Б. Войтенка.

Вів зустріч голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань, доктор філософських наук, професор заслужений діяч науки і техніки України В.І. Кушерець. Він висвітлив значення культурно-мистецької та суспільно-політичної Всеукраїнської акції «Рушник Національної Єдності», програму дій «Шевченко єднає націю» та представив учасників зустрічі, подарував госпіталю унікальний сувенір – точну копію у мініатюрі комети Чурюмова-Герасименко, до якої ракетою за програмою Чурюмова-Герасименко було доставлено дослідницький зонд з планети Земля.

Від Благодійного фонду «Український рушник» М.Л. Степаненко і Т. Степаненко розповіли про відображення в символах вишивання історичної долі, мрій і прагнень українців, про вишивання рушника Великому Тарасу «Обніміться ж, брати мої!», що здійснювалося на очах присутніх. Про сприяння Українського центру прямої демократії цій акції оповів його голова І.Ф.Курус, після чого воїнам було вручено подарункову фотокопію рушника з розповіддю про здійснювану акцію.

Учений секретар правління Товариства, заслужений журналіст України, поет В.Ф. Василашко подарував від «Знання» бібліотечки книг воїнам АТО і Житомирській філії Університету сучасних знань. Це «Україна: ідентичність у добу глобалізації» В. Кременя та В. Ткаченка і «Філософія національної ідеї» В. Кременя; «Завжди сучасний: «Тарас Шевченко в просторі та часі», «Шевченко - проти сучасної імперії», «Антропологія права» В. Кушерця; «Корупція» Дарини Кушерець; «Програма спасіння» В. Кушерця, Ю.Канигіна; «Конституційні проблеми в сучасній теорії права» А. Селіванова; «Україна – не Росія» В. Ткаченка; «Шевченко – мій!», «Відроджуйтесь – не перероджуймось», «Заговори, щоб я тебе побачив», «Казка – байка: чесний Лис» В. Василашка; «Голодомор на теренах Поділля» В. Василашка, П. Швеця; «Історія села Станилівка» П. Швеця; «Милий, ти душу дав мені» (про Л.Українку) Я.Гояна; «Мої рубаї» Д.Пилипчука; «Крізь плин часу» О.Братка-Кутинського, «Розмовляймо українською» І.Вихованця, та інші.

Доктор медичних наук, співак гурту «Чумаки», поет А.Іщук прочитав опублікований у «Літературній Україні» свій вірш «Геть Путлера!» Капітан Збройних Сил України, воїн АТО, який представився, як «Альбертович» з 54-ї Окремої механізованої бригади з Артемівська, прочитав вірші «Война», «Зомбопути», «Артёмовску и сослуживцам», «Я люблю Украину», «Офицер запаса», «Христос с нами», «Внучок», «Капелька надежды» та інші.

Для воїнів АТО та інших учасників зустрічі відбувся концерт народного артисту України Фемій Мустафаєва з виконанням пісень на вірші Тараса Шевченка та народних пісень. Співачка Анжела Ярмолюк чарувала учасників зустрічі піснями на власні тексти.

Прес-служба Товариства "Знання"