Таку думку висловив директор московського Аналітичного центру «Левада-центр» Лев Гудков на сайті «DW» в розділі «Політика і суспільство».

Космохімік Одрі Був'є з Університету Західного Онтаріо (Канада) разом зі своїми колегами підтвердив висунуту в 2005 році теорію про те, що речовина Землі та інших планетних об'єктів Сонячної системи має спільне походження, передає портал Science Daily.

Український студент створив модульну електростанцію, яка під впливом морських хвиль виробляє електрику та робить воду прісною. Якщо очікування виправдаються, морська електростанція може стати основним джерелом електроенергії на острівних та важкодоступних прибережних територіях, а в перспективі — забезпечити безболісну відмову від нафти, вугілля та газу (Новини,16.09.2016).

Китай запустив другу населену космічну станцію "Тяньгун-2". Апарат буде виведений на орбіту на рівні 380 кілометрів над Землею.

Відмова від цигарок часто спричинює зайву вагу через те, що нікотин та інші компоненти тютюнового диму пригнічують синтез гормону ґреліну.

Цей гормон відповідає за відчуття апетиту, йдеться на сайті European Lung Foundation.

  • У США випробували новий космічний корабель для туристів. Про це відзвітувала компанія Virgin Galactik. Це перший космічний корабель, створений для здійснення туристичних польотів.
  • На Житомирському бронетанковому заводі «адаптували» двигун німецької фірми Deutz для установки на БМП-1 і БМП-2 замість російського УТД-20 (Укрінформ, 12.09.2016).
  • Учені з університету Орегона (США) нещодавно відкрили новий смак поряд з гірким, кислим, солодким, солоним і білковим (vidomosti.ua.com/science, 7.09.2016).

Діабет буває двох типів, але загальний признак захворювання – підвищена концентрація цукру (глюкози) в крові. Хворі діабетом люди стурбовані рівнем цукру, а тому шукають різні способи утримувати його в нормі. Природно, всім рано чи пізно приходить думка, що найпростішим способом є регулювання його кількістю вуглеводів. Так виникає просте питання, - які продукти харчування знижують уміст цукру в крові? На жаль, продуктів харчування, які знижують вміст цукру в крові поки що не існує. Але є продукти харчування, які можуть стабілізувати рівень цукру в крові на тривалий час. У побуті їх так і називають. Є також продукти з високим або низьким вмістом вуглеводів.

Народилися у вересні, продовження, початок №1-16, 2016 р.

Іван Олексишин – геолог, природодослідник, професор Бостонського університету.

Народився 21 вересня 1901 року в селі Хренів Кам’яно-Струмилівського повіту на Львівщині, у селянській родині.

Початкову освіту спершу здобував у рідному селі, згодом у сусідньому Дідикові.