Президент України підписав Указ «Про утворення Вищого суду з питань інтелектуальності власності» (№299/2017 від 29 вересня 2017 року).

18 листопада 1918 року створено Українську академію наук. Нині це Націона́льна акаде́мія нау́к Украї́ни (НАН України) - вища наукова самоврядна організація України, що є найбільшим центром наукових досліджень в Україні. У складі НАН України станом на початок 2017 року діють 163 наукових установи та 46 організацій дослідницько-виробничої бази, в яких працюють 31129 співробітників, в тому числі 15919 наукових працівників, серед яких 2402 доктори наук та 6814 кандидатів наук. На 01.01.2017 до складу НАН України входять 186 дійсних членів (академіків), 361 членів-кореспондентів та 98 іноземних членів. Керівні органи НАН України розташовані у Києві.

Кабінет Міністрів України ухвалив Розпорядження «Про схвалення Концепції розвитку електронного урядування в Україні», яким передбачається, що Державне агентство з питань електронного урядування разом із заінтересованими центральними органами виконавчої влади розробить та в установленому порядку подасть у місячний строк Кабінетові Міністрів Ураїни план заходів щодо реалізації Концепції, схваленої Розпорядженням.

Автоконцерн Ford спільно з стартапом Strawberry Energy починає установку в Лондоні "розумних" лавок з сонячними батареями.

Японська компанія Toyota презентувала нову розробку – автомобіль із суперсучасною системою автопілотування і двома кермами.

У столиці Естонії місті Таллінн з 22 по 27 вересня пройшов 29-й Конкурс молодих учених Європейського Союзу (EUCYS-2017) – найпрестижніше в Європі змагання переможців національних юнацьких конкурсів із 38 країн світу. Загалом 146 учасників привезли на конкурс 89 наукових робіт на природничу, технічну, медичну, математичну та соціологічну тематику. На думку європейського комісара з досліджень, науки та інновацій Карлоса Моедаса, EUCYS спрямований на заохочення юних талантів до участі в наукових дослідженнях та інноваціях, підтримку кар’єри молоді в галузі науки і техніки. Впродовж конкурсу юні науковці мали нагоду спілкуватися із провідними вченими, зустрічатися з однолітками зі схожими інтересами та здібностями, ознайомлюватися з найкращими розробками ровесників.

Фахівці з NASA, використовуючи інформацію потужних супутників, змогли зафіксувати аномальну поведінку «чорної діри».

Щербаківський Данило (17.12.1877 – 6.06.1927). видатний етнограф, дослідник українського народного мистецтва, археолог і музейний діяч, дійсний член НТШ, брат Вадима, Щербаківського. 1910 – 1927 рр. завідувач історично-побутового відділу і відділу народного мистецтва в Київському історичному музеї; збагатив зібрання музею на близько 30 тисяч експонатів; 1922 р. їздив до Москви рятувати «націоналізовані» з українських церков золоті речі надзвичайної історичної і мистецької вартості.