Китайські науковці розробили новий тип робота з гнучкою системою приводу, який, використовуючи світлове випромінювання, здатний стрибати на висоту, яка у шість разів вища за його зріст.

На виставці "Зброя та Безпека-2017" у Києві "Укроборонпром" вперше представив новий високоточний артилерійський снаряд "Карасук" власної розробки, що є зразком "розумної зброї", яка забезпечує максимальну вірогідність знищення цілі першим пострілом на дальності до 12 кілометрів.

Кабінет Міністрів України робить конкретні кроки з розвитку електронного урядування.

Спостереження, проведені за допомогою японського зонда Kaguya, дозволили виявити на поверхні Місяця печеру. Тунель йде вглиб на 50 кілометрів, повідомляє The Japan Times.

Айсберг, що відколовся від Антарктиди, відкрив невідому давню екосистему

aicbВчені заявили про те, що гігантський айсберг, який відколовся від антарктичного льодовика Ларсена в липні цього року, відкрив цілу невідому давню екосистему, яку необхідно вивчити якомога швидше, поки вона не зникла, повідомляє журнал Nature.

Дослідники з HRL Laboratories і Університету Макгілла в Монреалі розробили пристрій, який підвищує здатність до навчання, передає Ukr.Media. Проект був розроблений при фінансуванні Управління перспективних дослідницьких проектів Міністерства оборони США (DARPA).

У багатьох людей, які страждають від безсоння є власні методи занурення в сон, але жоден з них не є універсальним. Хтось вважає за краще рахувати овечок, хтось приймає гарячий душ,а дехто вживає снодійні пігулки.

За найновішими дослідженнями, кожна шоста смерть у світі спричинена поганою екологією. Грузинські винахідники вирішили подолати цю проблему, розробивши персональний фільтр повітря, аби допомогти захистити легені від шкідливих викидів.

Стартап з українськими коренями під назвою Petcube, який створює високотехнологічні девайси для домашніх тварин, залучив 10 мільйонів доларів інвестицій.

Вирішити проблеми, зокрема, як заповнити декларацію про доходи, тепер допоможе чат-бот "Тарас". Це такий онлайн-консультант, який знає все про електронні декларації і може покроково разом із посадовцем заповнити цей непростий документ.

Вже найближчим часом Європейська комісія планує зобов’язати автовиробників обладнувати всі автомобілі приладом, який буде автоматично обмежувати швидкість відповідно до дорожніх знаків.