Василь Кушерець, голова правління Товариства «Знання» України доктор філософських наук, заслужений діяч науки і техніки України, Президент Університету сучасних знань, професор:

У третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки, що встановлене Указом Президента в лютому 1997 року. День науки пройшов стандартно – із вітанням, підбиттям деяких підсумків.

Без науки важко, нинішнє життя неможливе без запровадження її досягнень. Науковці роблять немало, але, на жаль, треба констатувати, що наука не отримує належної їй уваги. Йдеться, передусім, про фінансування.

Останнім часом збільшилася увага до розвитку творчості серед учнівської молоді. Недавні підведення підсумків конкурсу-захисту наукових праць серед вихованців малих академій засвідчив значні потенційні можливості молодих академіків. Багато з них зробили справжні гідні винаходи у різних галузях знань, в тому числі й для потреб АТО.

Прикро, що із запровадженням, як винаходів учених, в тому числі й юних, великі проблеми. Хочеться, щоб саме на це питання влада звернула свою увагу.